Katarzyna
Kamińska

Prezes Zarządu

Katarzyna Kamińska

Prezes Zarządu

Posiada blisko 20 lat doświadczenia w public relations i komunikacji marketingowej. Współtworzyła agencję Havas PR i jest jej prezesem od 2003 roku. Należy również do ścisłego kierownictwa Havas Poland, od 2016 roku na stanowisku Partnera Zarządzającego. Jest jednym z członków i założycieli Globalnego Kolektywu Havas PR. Przewodniczyła obradom i była jurorem licznych konkursów międzynarodowych i lokalnych, m.in. Cannes Lions, Dubai Lynx, Eurbest, Sabre Awards, Złote Spinacze i Young Creatives. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na kierunku Handel Zagraniczny.

Anna
Drewniak

Consulting Director, CSR & Education

Anna Drewniak

Consulting Director, CSR & Education

Zarządza pracami zespołu odpowiedzialnego za projekty z obszaru zrównoważonego rozwoju, w tym raportowania pozafinansowego oraz edukacji.
W agencji Havas PR Warsaw pracuje od czerwca 2016 roku. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji projektów PR, CSR, ePR oraz marketingowych na rynku korporacyjnym, środowisku naukowym i kulturalnym. Odpowiedzialna za opracowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla takich instytucji oraz marek jak: Fundacja Orange, Fundacja Muszkieterów, Allegro, Fundacja Allegro All For Planet, AVIVA, Autostrada Wielkopolska SA.
Obecnie w portfolio Anny znajdują się m.in. takie firmy jak IKEA, Orange Polska, BMW Group Polska. Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Collegium Civitas, Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, doktoryzuje się w Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Cergy-Pontoise w Paryżu.
Autorka artykułów z zakresu komunikacji, wykładowca akademicki.

Marta
Nowacka

Healthcare Director

Marta Nowacka

Healthcare Director

Marta Nowacka posiada ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji projektów zdrowotnych. Wcześniej związana była z lokalną firmą specjalizującą się w komunikacji dla branży healthcare, gdzie przez ostatnie lata zajmowała samodzielne stanowisko menedżerskie. Ma na swoim koncie ogólnopolskie projekty z obszaru diabetologii, onkologii, hematologii, wakcynologii, reumatologii, neurologii, psychiatrii oraz ginekologii, w tym medycyny wspomaganego rozrodu. Współpracowała z licznymi organizacjami pozarządowymi oraz firmami z sektora farmaceutycznego, m.in.: Pfizer Polska, Novo Nordisk Pharma, Teva, GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, Pliva, Schering-Plough, Janssen-Cilag, Ferring Pharmaceuticals. Główne obszary jej zainteresowań to edukacja prozdrowotna i projekty, które wpływają  na polepszenie jakości opieki zdrowotnej w różnych obszarach terapeutycznych. Marta Nowacka jest absolwentką Wydziału Prawa na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Piotr
Dobosz

Consulting Director, Corporate Communication

Piotr Dobosz

Consulting Director, Corporate Communication

Z komunikacją i public relations jest związany od ponad 10 lat; W Havas PR Warsaw pracuje od 2012 roku. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, kryzysowej oraz społecznej. Posiada szerokie doświadczenie w branży energetycznej, przemysłowej, motoryzacyjnej oraz IT. Pracował dla takich globalnych marek jak Google, Microsoft, General Electric, IBM, Samsung, BMW Group, Orange oraz IKEA.
Był odpowiedzialny za tworzenie i implementację strategii komunikacyjnych dla klientów z branży energetycznej, w tym Grupy ENERGA, Doosan Power Systems oraz Aldesa. W zakresie komunikacji społecznej doradzał licznym inwestorom z branży energetyki odnawialnej i konwencjonalnej.
Prowadzi szkolenia komunikacyjne i kryzysowe. Ukończył Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowe Międzynarodowe Studia Menedżerskie na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Alicja
Górka

Consulting Director, Reputation Management

Alicja Górka

Consulting Director, Reputation Management

Posiada blisko 15 lat doświadczenia w public relations. Z Havas PR Warsaw jest związana od października 2012 roku; wcześniej pracowała w sieciowych agencjach public relations oraz była PR managerem wiodącej agencji digital. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją i komunikacji korporacyjnej, szczególnie dla firm z sektora usług, finansowego oraz nieruchomości.
Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu oraz The London School of Public Relations.

Agata
Sander

Consulting Director, Brand & Content

Agata Sander

Consulting Director, Brand & Content

Z branżą public relations związana od ponad 12 lat, w Havas PR Warsaw pracuje od 2013 roku. Wcześniej prowadziła zespoły specjalizujące się w komunikacji konsumenckiej w sieciowych i lokalnych agencjach public relations.  Ma doświadczenie w obsłudze klientów z sektora FMCG, mediów oraz technologicznego.
Absolwentka wydziału Psychologii Międzykulturowej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.