Kariera w Havas PR

Dołącz do nas! Buduj relacje, które mają znaczenie!
Rób to co lubisz i rozwijaj się!

Szukamy najlepszych!

 • Komunikacja korporacyjna Asystent/-ka PR

  Szukamy osoby, która ma doświadczenie w realizacji projektów z obszaru komunikacji produktowej, również w ramach staży kierunkowych. Idealny kandydat powinien znać media, sprawnie tworzyć komunikaty prasowe i inne materiały promocyjne, swobodnie posługiwać się językiem angielskim i mieć takie cechy, jak kreatywność, proaktywność i zaangażowanie w pracę.

 • Komunikacja korporacyjna & relacje inwestorskie Consultant

  W nasze szeregi przyjmiemy osobę, która ma już doświadczenie w realizacji projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, a relacje inwestorskie nie są dla niej nowością. To co Cię wyróżni na tle innych kandydatów, to: analityczne myślenie, wyższe wykształcenie oraz dobra znajomość mediów i języka angielskiego.

 • Social media Content Coordinator

  Znasz media, wiesz, jak fachowo prowadzić profil oraz zarządzać kampanią w mediach społecznościowych – dlatego to stanowisko czeka właśnie na Ciebie. Na przyszłość przydadzą się nam również Twoja znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w zespole i profesjonalne podeście do każdego klienta.

 • Komunikacja korporacyjna Junior Consultant

  W Havas PR brakuje nam takiej osoby jak Ty – doświadczonej w realizowaniu projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, znającej język angielski i mającej wyższe wykształcenie. Twoim dodatkowym atutem będą znajomość mediów, pozytywne nastawienie oraz umiejętność sprawnego tworzenia komunikatów prasowych i innych materiałów promocyjnych.

Jeżeli nie możesz znaleźć interesującego ogłoszenia,
prześlij nam swoje CV, chętnie porozmawiamy!

Kontakt

Znajdź

Havas PR Warsaw
ul. J. P. Dziekońskiego 1
00-728 Warszawa

22 444 0 888
pr@havas.com

Zapytaj

Alicja Górka-Pruszczak
Executive Director
alicja.gorka(at)havas.com

Zobacz

Masz nietypowe pytania? Napisz do nas!